Noticia

El Levante UD i la Fundació Cent Anys entreguen els Premis Valors Levante UD

L'Estadi Ciutat de València va acollir la XIV edició de l'entrega dels Premis Valors Humans Manu de La Paz i Acadèmics que realitza el Levante UD a final de temporada. Prop de 4.000 persones van assistir al coliseu llevantinista per a presenciar els valors reconeguts pel club als seus integrants de totes les seccions i equips.

A més de comptar amb la presència de tots els components del club i familiars, també van assistir com invitats especials els atletes paralímpics Ricardo Ten i David Casinos, els que van dedicar al públic emotives paraules sobre la seua carrera professional com a esportistes.

Després de les paraules del President de la Fundació Cents Anys, Vicente Furió, els primers premis van ser atorgats per José Luis Morales i Campaña en les categories de Futbol 8 masculí i Futbol 11 masculí. Ruth i Alharilla van participar en l'entrega dels premis de futbol femení i handbol i Coke Andújar i Sergio Postigo també van entregar els guardons del Handbol, Futbol Sala, Futbol Platja i Ranning Club. David Casinos va ser l'encarregat d'entregar els premis del Levante UD EDI (iniciació i adults) , Llevant UD PC, Tenis de Taula i Masclets. L'acte es va tancar amb el reconeixement al primer equip després de la consecució de la permanència i les paraules del president Quico Catalán.

Llistat de premiats Valors Humans Manu de la Paz:

Futbol masculí

QUERUBÍN – Thiago Amado

PREBENJAMÍN C – Xavi Torrijos

PREBENJAMÍN B – Liam Videla

PREBENJAMÍN A – Marco Nebot

BENJAMÍN A PATACONA – Daniel Berrocal

BENJAMÍN C – Álvaro Vela

BENJAMÍN B – Agustín Damià

BENJAMÍN A – Santiago Aleixandre

ALEVÍN A PATACONA – Iker Carpintero

ALEVÍN C – Miquel García

ALEVÍN B – Javi Ferruses

ALEVÍN A – Aboubacar Sangare “Buba”

INFANTIL PATACONA – Adrián Angosto

INFANTIL B – David Sanz

INFANTIL A – Izan Gregori

CADETE PATACONA – Alberto Sánchez

CADETE B – Héctor García

CADETE A – Adrián Seguí

INTERNACIONAL – Ryo Minematsu

RESIDENCIA – Joan Antoni

JUVENIL PATACONA – Jorge Aspas

JUVENIL B – Alejandro Fernández

JUVENIL A – Santiago Blasco

ATLÉTICO LEVANTE UD – José Luis García “Pepelu”

PRIMER EQUIPO – Pedro López

Futbol femení

BENJAMÍN A – Ana Ajado

ALEVÍN B – María Abellán

ALEVÍN A – Julia Catalán

INFANTIL C – Lucía González

CADETE B – Tania Ripoll

CADETE A – María Gabaldón

FEMENINO D – Laura Correcher

FEMENINO C – María García

FEMENINO B – Lena Pérez

PRIMER EQUIPO – Sonia Prim

Handbol Marni:

BENJAMÍN C – Alejandra López

BENJAMÍN B – Gabriel Chancosa

BENJAMÍN A – Zoe García

ALEVÍN D – Lorena Hernández

ALEVÍN C – Federico Baosach

ALEVÍN B – Naihara López

ALEVÍN A – Álex Harris

INFANTIL FEMENINO B – Marta Bosch

INFANTIL FEMENINO A – Ariadna Zanón

INFANTIL MASCULINO B – Fernando Gómez

INFANTIL MASCULINO A – David Ricci

CADETE MASCULINO B – David Canales

CADETE MASCULINO A – Adrián Martínez

CADETE FEMENINO – Elena Balaguer

JUVENIL FEMENINO B – Laura Arviza

JUVENIL FEMENINO A – Arancha Lozano

JUVENIL MASCULINO B – Ricardo Sastre

JUVENIL MASCULINO A – Arnau Martí

SENIOR FEMENINO – Ana Abellán

SENIOR MASCULINO C – Nacho Gómez

SENIOR MASCULINO B – Lucas Tomás

SENIOR MASCULINO A – Adrián Toro

Futbol sala:

BENJAMÍN B – José Penadés

BENJAMÍN A – Laura Lon

ALEVÍN C – Enrique Ros

ALEVÍN B – Marta Abellán

ALEVÍN A – Marcos de la Rosa

INFANTIL B – Pedro Catalán

INFANTIL A – Yago Correa

CADETE B – Carlos Blanco

CADETE A – Ferrán Rodríguez

JUVENIL PRIMERA REGIONAL – Ignacio de Salvador

JUVENIL NACIONAL – Luis Poveda

FILIAL – Alberto Porcar

PRIMER EQUIPO – Cecilio Morales “Chillo”

FUTBOL PLATJA - Jonathan Fernández “Jonny”

RANNING CLUB - Ramón Payá

EDI INICIACIÓ – Daniel Pons

EDI ADULTS – Miguel Sanchis

MASCLETS – Rafael Ibáñez

LEVANTE PC – Pablo Rodrigo

TENIS DE MESA – David Vega

Llistat de Premiats Valors Acadèmics:

Futbol masculí

QUERUBÍN – Roberto López

PREBENJAMÍN C – Leo Carpintero

PREBENJAMÍN B – Lifted Osazee Odia

PREBENJAMÍN A – Adrià Máñez

BENJAMÍN A PATACONA – Pablo Penava

BENJAMÍN C – Borja Boluda

BENJAMÍN B – Pedro Muñoz

BENJAMÍN A – Álvaro Vila

ALEVÍN A PATACONA – Joan Alanzabes

ALEVÍN C – Carlos Caballero

ALEVÍN B – Pau Casado

ALEVÍN A – Borja Bosch

INFANTIL PATACONA – Carlos Contri

INFANTIL B – Francisco Guerrero

INFANTIL A – Raúl Girona

CADETE PATACONA – Jesús Martínez

CADETE B – Vicente González

CADETE A – Víctor Sala

INTERNACIONAL – Cristóbal Granada

RESIDENCIA – Lluis Francisco

JUVENIL PATACONA – Pablo Macías

JUVENIL B – Joan Gallego

JUVENIL A – Eusebio Monzó

ATLÉTICO LEVANTE UD – Fran Manzanara

Futbol femení:

BENJAMÍN A – Carla Gómez

ALEVÍN B – Adriana Romero

ALEVÍN A – Anna Álvarez

INFANTIL C – Marta Muñoz

CADETE B – Ainoa Villora

CADETE A – Vanessa Belenguer

FEMENINO D – Carla Martínez

FEMENINO C – Sara Cogollos

FEMENINO B – Paula Tomás

Primer equipo – Lucía Gómez

Handbol Marni:

BENJAMÍN C – Ana Ruz

BENJAMÍN B – Conor McCarthy

BENJAMÍN A – Ana Ruipérez

ALEVÍN D – Lidia Molina

ALEVÍN C – Rubén Estors

ALEVÍN B – Edurne Edo

ALEVÍN A – Juan Murciano

INFANTIL FEMENINO B – Sofía Dasilva

INFANTIL FEMENINO A – Rocío Manrique

INFANTIL MASCULINO B – Joseba Nares

INFANTIL MASCULINO A – Pau Cerdà

CADETE MASCULINO B – Pablo Reolid

CADETE MASCULINO A – Juan Fernández

CADETE FEMENINO – Clara Illueca

JUVENIL FEMENINO B – Andrea Montaner

JUVENIL FEMENINO A – Lucía Manrique

JUVENIL MASCULINO B – Víctor Bujeda

JUVENIL MASCULINO A – Luis Villena

SENIOR FEMENINO – Eva Castellanos

SENIOR MASCULINO C – Toni Gimeno

SENIOR MASCULINO B – Javier Bujeda

SENIOR MASCULINO A – Guzmán Lázaro

Futbol Sala:

BENJAMÍN B – Javier Ramón García

BENJAMÍN A – Valentina Segarra

ALEVÍN C – Pau Gadea

ALEVÍN B – Diego Torregrosa

ALEVÍN A – Álvaro Márquez

INFANTIL B – Gonzalo Talens

INFANTIL A – Diego Esteban

CADETE B – Carlos Falcó

CADETE A – Javier Prieto

JUVENIL PRIMERA REGIONAL – Alberto Herrero

JUVENIL NACIONAL – Andrés Cogollos

FILIAL – Julián Cogollos

PRIMER EQUIPO – Raúl Jiménez

EDI INICIACIÓ – Eva Cantero

EDI ADULTS – Sergio Griño

MASCLETS – Gabriel Calvo

LEVANTE PC – Mario Fernández

TENIS DE MESA – Andrei Blasco


Noticia

Gran acolliment de la campanya Granotes solidaris que s'amplia fins dimarts que ve. Participa!

El Levante UD i la Fundació Levante UD Cent Anys volen agrair la solidaritat de totes les persones que estan participant de manera molt activa en la campanya Granotes solidaris amb la qual, gràcies a les donacions econòmiques rebudes, es comprarà material sanitari per a la Sanitat Pública valenciana, que serà entregat en coordinació amb la Generalitat Valenciana, i per...