Noticia

Resultados de los encuentros disputados por los equipos de la Cantera Granota el pasado fin de semana

JUVENIL B (Sábado, 19:00 horas –P. Catarroja-)

FBCD Catarroja 2-2 Levante UD (Nico, Berti)

CADETE A (Sábado, 10:00 horas –Ciudad Deportiva Levante UD-)

Inter San José 0-1 Levante UD (Verdú)

CADETE B (Viernes, 20:30 horas –C. Mpal. Beniferri-)

Levante UD (Blasco) 1-1 Paterna CF

INFANTIL A (Sábado, 12:15 horas –Roig de Corella-)

CF Gandía 3-1 Levante UD (Pau Casado)

INFANTIL B (Sábado, 13:00 horas – Ciudad Deportiva Levante UD -)

Levante UD 0-1 Manises CF

ALEVÍN A (Viernes, 18:00 horas – C. L’hermita-)

UD Alginet 1-7 Levante UD (Aimar, Alcaina, Chulia, Montero-2, Sergi-2)

ALEVÍN B (Jueves, 19:30 horas – Ciudad Deportiva Levante UD -)

Levante UD 8–0 CD Don Bosco (Unai-2, Victor, Excel, Cruz-4)

ALEVÍN C (Viernes, 18:30 horas – Ciudad Deportiva Levante UD -)

Levante UD 3–3 El Puig CE (Kassim, Break, Madi)

ALEVÍN D (Sábado, 12:30 horas –Les Abelles -)

Atlétic Amistat 0-5 Levante UD (Dennys-2, Pedro M, Izan, Marc)

BENJAMÍN A

Descansa

BENJAMÍN B (Viernes, 18:30 horas –E. Mpal Ribarroja-)

Ribarroja 2-2 Levante UD (Lluis, Ale)

BENJAMÍN C (Domingo, 12:00 horas –P. Mpal La Pedrera-)

El Puig CE 3-1 Levante UD (Conde, Amado, Joel)

BENJAMÍN D (Viernes, 19:30 horas – Ciudad Deportiva Levante UD -)

Levante UD 7–0 CD Acero (Tomás, Desco, Diego, Raúl, Leo, Marcos, Fabio)

PREBENJAMÍN A (Viernes, 18:30 horas –C. Torre Levante-)

CF Torre Levante 1-12 Levante UD (Xavi-2, Dídac-2, Lucas, Joan-2, Oliver, Marcos, Neizan-2, Quique)

PREBENJAMÍN B (Domingo, 10:00 horas – Ciudad Deportiva Levante UD -)

Levante UD 14–0 CF Torre Levante (Carlos-5, Álvaro-2, Marc-2, Gery, Antonio, Kike, Dani, Victor)

PREBENJAMÍN C (Domingo, 10:00 horas –Ciudad Deportiva Levante UD-)

Levante UD 9-1 CD Apolo (Winston-3, Mateo-2, Darío, Carlos, Iker, Lucky)

QUERUBÍN (Viernes, 18:00– Ciudad Deportiva Levante UD -)

Levante UD 13–0 Avant Aldai CD (Luis, Ángel-3, Ausiàs, Chuli-5, Marcos, Jesús, Robert, Diego)

FEMENINO B (Sábado, 18:00 horas –Ciudad Deportiva Levante UD-)

Levante UD (Nuria Pomer -4-, Gema Climent, Mar Mazuecos) 6-1 Villarreal CF

FEMENINO C (Sábado, 16:00 horas –Ciudad Deportiva Levante UD-)

Levante UD (Claudia Andreu, Yanira Ferrer -p-) 2-2 CF AT. Cárcer

FEMENINO D (Domingo, 12:45 horas –P. Mpal Doctor Lluch-)

CFF Maritim 0-8 Levante UD (Marta González, Olivia Escobar, Nayara Pérez, Claudia, Mercedes Plantón, Emma Pascual, Lia Rivera)

FEMENINO E (Miércoles, 19:00 horas –P. Mpal Nazaret-)

Levante UD – CD Casinos (Aplazado)

FEMENINO INFANTIL C (Viernes, 19:30 Ciudad Dportiva Levante UD)

Levante UD 0–2 AT. Amistat

FEMENINO INFANTIL D (Sábado, 16:00 horas –Ciudad Deportiva Levante UD-)

Levante UD 0–4 Balompié Alfafar

FEMENINO FÚTBOL BASE A

Descansa

FEMENINO ALEVÍN E

Descansa

FEMENINO ALEVÍN F (Viernes, 19:15 horas –P. Mpal Nazaret-)

Levante UD (Ruth Tenesa, Mar Tenesa, Amaya Caparrós, Mireia Rosell) 4–2 CF Cracks

FEMENINO BENJAMÍN E (Sábado, 12:00 horas –C. San Marcelino -)

Colegio Salgui 0-1 Levante UD (Ester Medina)

FEMENINO BENJAMÍN F (Viernes, 18:00 horas – P. Mpal Nazaret -)

Levante UD 0–4 CF Histórics

Noticia

Ainhoa Estévez "Bascu" renova la seua vinculació amb el Levante UD per tres temporades

El Levante UD i Ainhoa Estevez Bascuñán (La Pobla de Farnals, 23-02-2004) han arribat a un acord perquè la centrecampista renove el seu contracte amb el club granota per a les pròximes tres temporades. Bascu, que pertany a la disciplina del filial i amb dinàmica de treball del Primer Equip Femení, queda lligada a l'equip blaugrana fins al 30 de...

Noticia

El Levante UD fitxa per dos temporades a la defensa Antonia Silva

El Levante UD i la defensa Antonia da Costa Silva (Pau dos Ferros, Río Grande do Norte, 26-04-1994) han arribat a un acord perquè la futbolista brasilera jugue en el primer equip Femení granota durant les dos pròximes temporades. La internacional arriba procedent del Madrid CFF, on ha militat durant les tres últimes campanyes. Antonia, abans d'aterrar en la lliga...