LALIGA EA SPORTS | J19 | Levante UD - Real Madrid
LALIGA EA SPORTS
|
J19Estadio Bernabéu
-
-Prèvia
Alineacions
Enfrontaments directes
Estadístiques
Competició
Classificació
| Club | PTS | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | Real Madrid | 18 | 8 | 6 | 0 | 2 | 19 | 8 | 11 |
| 17 | Levante UD | 6 | 7 | 1 | 3 | 3 | 11 | 15 | -4 |
Estadístiques del jugador
Jugador més ràpid (km/h)
Kylian Mbappé
Nacho Pérez
Duels guanyats
Jude Bellingham
Manu Sánchez
Passades completades
Dean Huijsen
Adrián de la Fuente
Les alineacions estaran disponibles 1 hora abans de que comenci la trobada
Cara a cara
2
victòries
0
victòries
0
empats
Dades des de 2025 • LALIGA EA SPORTS
Enfrontaments recents
Real Madrid
LALIGA EA SPORTS
2 - 0
Levante UD
Levante UD
LALIGA EA SPORTS
1 - 4
Real Madrid
Ratxa en els últims partits
RMA
1
-0
VIL
Victòria
vATM
2
-1
RMA
Derrota
dELC
2
-3
RMA
Victòria
vRMA
4
-1
RAY
Victòria
vBET
1
-0
RMA
Derrota
dDades de: LALIGA EA SPORTS
Estadístiques de la temporada
Real Madrid
Levante UD
Posseïxió
51%
42%
Posseïxió. Real Madrid: 51%. Levante UD, 42%
per partit
Gols
per partit
2,4
19
11
1,6
Gols. Real Madrid: 19, per partit: 2,4. Levante UD, 11, per partit: 1,6
per partit
Gols de penal
per partit
0,1
1
0
0
Gols de penal. Real Madrid: 1, per partit: 0,1. Levante UD, 0, per partit: 0
per partit
Xuts
per partit
13,4
107
65
9,3
Xuts. Real Madrid: 107, per partit: 13,4. Levante UD, 65, per partit: 9,3
per partit
Xuts a porteria
per partit
7,1
57
30
4,3
Xuts a porteria. Real Madrid: 57, per partit: 7,1. Levante UD, 30, per partit: 4,3
Precisió de xut
53%
46%
Precisió de xut. Real Madrid: 53%. Levante UD, 46%
per partit
Passades totals
per partit
511,3
4.090
2.633
376,1
Passades totals. Real Madrid: 4.090, per partit: 511,3. Levante UD, 2.633, per partit: 376,1
Precisió en les passades
89%
81%
Precisió en les passades. Real Madrid: 89%. Levante UD, 81%
per partit
Còrners
per partit
7,1
57
24
3,4
Còrners. Real Madrid: 57, per partit: 7,1. Levante UD, 24, per partit: 3,4
per partit
Faltes
per partit
13,8
110
78
11,1
Faltes. Real Madrid: 110, per partit: 13,8. Levante UD, 78, per partit: 11,1
per partit
Fora de joc
per partit
2
16
9
1,3
Fora de joc. Real Madrid: 16, per partit: 2. Levante UD, 9, per partit: 1,3
Targetes grogues
17
8
Targetes vermelles
2
0
Estadístiques del jugador
Jugador més ràpid (km/h)
Kylian Mbappé
Nacho Pérez
Duels guanyats
Jude Bellingham
Manu Sánchez
Passades completades
Dean Huijsen
Adrián de la Fuente
Encara no hi ha informació disponible per al partit
Classificació
Setmana de partit
| Club | PTS | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 24 | 8 | 8 | 0 | 0 | 34 | 7 | 27 |
| 2 | Atlético de Madrid | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | 10 |
| 3 | Real Betis | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 14 | 9 | 5 |
| 4 | Real Madrid | 18 | 8 | 6 | 0 | 2 | 19 | 8 | 11 |
| 5 | Sevilla FC | 14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 12 | 1 |
| 6 | Real Sociedad | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 15 | -3 |
| 7 | Deportivo Alavés | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 8 | 4 |
| 8 | RC Deportivo | 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | 11 | 1 |
| 9 | Celta | 8 | 8 | 1 | 5 | 2 | 8 | 6 | 2 |
| 10 | Athletic Club | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 |
| 11 | Villarreal CF | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 |
| 12 | RCD Espanyol de Barcelona | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 11 | 0 |
| 13 | Rayo Vallecano | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 16 | -5 |
| 14 | Getafe CF | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 4 | 10 | -6 |
| 15 | R. Racing Club | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 23 | -10 |
| 16 | CA Osasuna | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 18 | -10 |
| 17 | Levante UD | 6 | 7 | 1 | 3 | 3 | 11 | 15 | -4 |
| 18 | Elche CF | 6 | 8 | 1 | 3 | 4 | 11 | 17 | -6 |
| 19 | Valencia CF | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 15 | -9 |
| 20 | Málaga CF | 4 | 8 | 0 | 4 | 4 | 4 | 13 | -9 |
Lliga de campions
Copa d'Europa
Lliga de conferència fase de classificació
Descens
PJ: Partits JugatsPG: Partits GuanyatsPE: Partits EmpatatsPP: Partits PerdutsGF: Gols a favorGC: Gols en contra+/-: Diferència de gols