LALIGA EA SPORTS | J34 | Real Madrid - Levante UD
LALIGA EA SPORTS
|
J34Ciutat de Valencia
-
-Prèvia
Alineacions
Enfrontaments directes
Estadístiques
Competició
Classificació
| Club | PTS | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | Real Madrid | 18 | 8 | 6 | 0 | 2 | 19 | 8 | 11 |
| 17 | Levante UD | 6 | 7 | 1 | 3 | 3 | 11 | 15 | -4 |
Estadístiques del jugador
Jugador més ràpid (km/h)
Nacho Pérez
Kylian Mbappé
Duels guanyats
Manu Sánchez
Jude Bellingham
Passades completades
Adrián de la Fuente
Dean Huijsen
Les alineacions estaran disponibles 1 hora abans de que comenci la trobada
Cara a cara
0
victòries
2
victòries
0
empats
Dades des de 2025 • LALIGA EA SPORTS
Enfrontaments recents
Real Madrid
LALIGA EA SPORTS
2 - 0
Levante UD
Levante UD
LALIGA EA SPORTS
1 - 4
Real Madrid
Ratxa en els últims partits
LEV
3
-3
SEV
Empat
eVIL
3
-1
LEV
Derrota
dLEV
2
-4
BAR
Derrota
dMGA
0
-0
LEV
Empat
eLEV
5
-2
BET
Victòria
vDades de: LALIGA EA SPORTS
Estadístiques de la temporada
Levante UD
Real Madrid
Posseïxió
42%
51%
Posseïxió. Levante UD: 42%. Real Madrid, 51%
per partit
Gols
per partit
1,6
11
19
2,4
Gols. Levante UD: 11, per partit: 1,6. Real Madrid, 19, per partit: 2,4
per partit
Gols de penal
per partit
0
0
1
0,1
Gols de penal. Levante UD: 0, per partit: 0. Real Madrid, 1, per partit: 0,1
per partit
Xuts
per partit
9,3
65
107
13,4
Xuts. Levante UD: 65, per partit: 9,3. Real Madrid, 107, per partit: 13,4
per partit
Xuts a porteria
per partit
4,3
30
57
7,1
Xuts a porteria. Levante UD: 30, per partit: 4,3. Real Madrid, 57, per partit: 7,1
Precisió de xut
46%
53%
Precisió de xut. Levante UD: 46%. Real Madrid, 53%
per partit
Passades totals
per partit
376,1
2.633
4.090
511,3
Passades totals. Levante UD: 2.633, per partit: 376,1. Real Madrid, 4.090, per partit: 511,3
Precisió en les passades
81%
89%
Precisió en les passades. Levante UD: 81%. Real Madrid, 89%
per partit
Còrners
per partit
3,4
24
57
7,1
Còrners. Levante UD: 24, per partit: 3,4. Real Madrid, 57, per partit: 7,1
per partit
Faltes
per partit
11,1
78
110
13,8
Faltes. Levante UD: 78, per partit: 11,1. Real Madrid, 110, per partit: 13,8
per partit
Fora de joc
per partit
1,3
9
16
2
Fora de joc. Levante UD: 9, per partit: 1,3. Real Madrid, 16, per partit: 2
Targetes grogues
8
17
Targetes vermelles
0
2
Estadístiques del jugador
Jugador més ràpid (km/h)
Nacho Pérez
Kylian Mbappé
Duels guanyats
Manu Sánchez
Jude Bellingham
Passades completades
Adrián de la Fuente
Dean Huijsen
Encara no hi ha informació disponible per al partit
Classificació
Setmana de partit
| Club | PTS | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 24 | 8 | 8 | 0 | 0 | 34 | 7 | 27 |
| 2 | Atlético de Madrid | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | 10 |
| 3 | Real Betis | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 14 | 9 | 5 |
| 4 | Real Madrid | 18 | 8 | 6 | 0 | 2 | 19 | 8 | 11 |
| 5 | Sevilla FC | 14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 12 | 1 |
| 6 | Real Sociedad | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 15 | -3 |
| 7 | Deportivo Alavés | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 8 | 4 |
| 8 | RC Deportivo | 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | 11 | 1 |
| 9 | Celta | 8 | 8 | 1 | 5 | 2 | 8 | 6 | 2 |
| 10 | Athletic Club | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 |
| 11 | Villarreal CF | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 |
| 12 | RCD Espanyol de Barcelona | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 11 | 0 |
| 13 | Rayo Vallecano | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 16 | -5 |
| 14 | Getafe CF | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 4 | 10 | -6 |
| 15 | R. Racing Club | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 23 | -10 |
| 16 | CA Osasuna | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 18 | -10 |
| 17 | Levante UD | 6 | 7 | 1 | 3 | 3 | 11 | 15 | -4 |
| 18 | Elche CF | 6 | 8 | 1 | 3 | 4 | 11 | 17 | -6 |
| 19 | Valencia CF | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 15 | -9 |
| 20 | Málaga CF | 4 | 8 | 0 | 4 | 4 | 4 | 13 | -9 |
Lliga de campions
Copa d'Europa
Lliga de conferència fase de classificació
Descens
PJ: Partits JugatsPG: Partits GuanyatsPE: Partits EmpatatsPP: Partits PerdutsGF: Gols a favorGC: Gols en contra+/-: Diferència de gols