El Levante UD i la Fundació Cent Anys celebren la XV edició dels Premis Valors Levante UD

El Levante UD i la Fundació Cent Anys han celebrat la XV edició dels Premis Valors Humans Manu de la Pau i Acadèmics. Este esdeveniment, que habitualment es duu a terme en l'Estadi Ciutat de València, amb la presència dels integrants de tots els equips de totes les seccions del club, s'ha realitzat de manera virtual donada la situació actual condicionada pel COVID-19.

En este acte virtual es recullen els millors moments protagonitzats pels jugadors i jugadores de la pedrera durant la temporada, i també en els mesos de confinament; les paraules dirigides pels integrants del Projecte Di_Capacitat de la Fundació Cent Anys, David Casinos, Ricardo Ten i Mónica Merenciano, als joves futbolistes durant aquests mesos complicats; les millors imatges de les convivències realitzades entre els jugadors de la pedrera i el Levante UD EDI; un tribut al primer equip de Futbol Sala que ha continuat escrivint noves pàgines en la història llevantinista; i alguns moments emotius viscuts amb el primer equip masculí.

El President de la Fundació Cent Anys, Vicente Furió, i el President del Levante UD, Quico Catalán, no han volgut faltar a aquesta cita que, malgrat celebrar-se d'una manera inèdita, ha volgut conservar l'essència d'aquests premis.

Llistat de Premiats Valors Humans Manu de la Paz:

Futbol masculí

PRIMER EQUIPO-Aitor Fernández

ATLÉTICO LEVANTE UD- Ignacio Ruiz Lluch

JUVENIL A- Miguel Peñalver Martínez

JUVENIL A PATACONA- Rubén Gabriel Murcia Chaparro

JUVENIL B- David Selles López

CADETE A- Alejandro Primo Hernández

CADETE A PATACONA- Xavier Grande Sánchez

CADETE B- Álvaro García Jordá

INFANTIL A- Borja Cortina Carbonell

INFANTIL A PATACONA- David Mestre Gregorio

INFANTIL B- Carlos Graullera Pérez

ALEVÍN A- Nacho Pérez Gómez

ALEVÍN B- Arnau Ibañez Aliño

ALEVÍN C- Hugo Pérez Palacios

ALEVÍN PATACONA- Jorge Benavent Cervera

BENJAMÍN A- Marc Santos Gavilán

BENJAMÍN B- Lucas Alcalá Cardoso

BENJAMÍN C- Jorge Tamarit Fortea

BENJAMÍN PATACONA- Aitor Gandía Angulo

PREBENJAMÍN A- Alberto Barres Ros

PREBENJAMÍN B- Dani Ibañez Figueira

PREBENJAMÍN C- Manuel Holgado Aznar

QUERUBÍN- Oliver González Luján

INTERNACIONAL- Santiago Müller

RESIDENCIA- Lluis Francisco Sala

Fútbol femenino

FEMENINO A-Ruth García García

FEMENINO B- María Gil Garrido

FEMENINO C-Daniela Ramírez Marchuet

FEMENINO D-Claudia Andreu Chuliá

CADETE A-Sofía María Cortina Gil

CADETE B-Emma Pascual Montava

INFANTIL C-Nayara Pérez Ros

ALEVÍN A-Claudia Ortiz Insa

ALEVÍN D-Paula Andrea Castaño Perdigón

ALEVÍN E-Lucía Esteso Tomás

BENJAMÍN D-Nora Sánchez-Arévalo Martínez

Balonmano Marni

SENIOR MASCULINO A-Diego Olba

SENIOR MASCULINO B-Pablo Rojas

SENIOR MASCULINO C-Alejandro Dolz

SENIOR FEMENINO-Patricia Fernández

JUVENIL MASCULINO A-Andreu Ferrer

JUVENIL MASCULINO B-Bruno Montero

JUVENIL FEMENINO-Nuria Herráez

CADETE MASCULINO A-Raúl Contreras

CADETE MASCULINO B-Héctor Zazo

CADETE FEMENINO A-Laura González

CADETE FEMENINO B-Berta Montesinos

INFANTIL MASCULINO A-Rubén Berenguer

INFANTIL MASCULINO B-Joan Balaguer

INFANTIL MASCULINO C-Jaume Ruipérez

INFANTIL FEMENINO A-Isabel Fernández

INFANTIL FEMENINO B-Valentina Rozalén

ALEVÍN MASCULINO-Héctor Gallardo

ALEVÍN FEMENINO-Laura Canos

BENJAMÍN MASCULINO-Ronan Mc Carthy

BENJAMÍN FEMENINO-Irene Bosch

Fútbol Sala

PRIMER EQUIPO-Maximiliano Daniel Rescia “Maxi”

FILIAL- Carlos Sánchez Ortega

JUVENIL NACIONAL- Ignacio Parreño Tebar

JUVENIL 1ª REGIONAL- David Martínez Talavera

CADETE A- Ignacio Fernández Sánchez

CADETE B- Pau Jover Fornes

FEMENINO- Aitana Catalán Sánchez

INFANTIL A- Diego Esteban Miguel

INFANTIL B- Gonzalo López Ferrer

ALEVÍN A- Alberto Parreño Tébar

ALEVÍN B- Diego Torregrosa Ríos

ALEVÍN C- Álvaro Gómez García

BENJAMÍN A- Vega Vicente García

BENJAMÍN B- Ignacio Ocaña Medina

BENJAMÍN C- Pablo López Álvarez

Fundación Cent Anys y resto de secciones

EDI ADULTOS- Paco Almenar Peralta

EDI INICIACIÓN – Asier Blasco Ferrer

LEVANTE PC – Adam Ballou

TENIS DE MESA – Katherine Andrea Justiniano Marañón

RANNING CLUB-Pedro Jiménez

FÚTBOL PLAYA-Edu Suárez


Llistat de Premiats Valors Acadèmics

Fútbol masculino

ATLÉTICO LEVANTE UD- Javier Ontiveros Robles

JUVENIL A- Sergio Alonso Claver

JUVENIL A PATACONA- Pablo García Custodio

JUVENIL B- Javier Montava Ortega

CADETE A- Alejandro Alonso Arias

CADETE A PATACONA- Daniel Sebastián Miró

CADETE B- Andreu Vivó Granell

INFANTIL A- Jaume Ibars Fenollosa

INFANTIL A PATACONA- Pau Martínez Álvarez

INFANTIL B- Marc Escrivá Ortola

ALEVÍN A- Rafael Navarro Seva

ALEVÍN B- Gabriel Pérez García

ALEVÍN C- Raúl Camps Gallego

ALEVÍN PATACONA- Raúl Christian Ghebaru

BENJAMÍN A- Joan Durá Requena

BENJAMÍN B- Yeray López Veses

BENJAMÍN C- Excel Onaghise Osawaru

BENJAMÍN PATACONA- Marcos Navajas Rivera

PREBENJAMÍN A- Marc Cañizares Martínez

PREBENJAMÍN B- Iker Lloret Iranzo

PREBENJAMÍN C- Marcos Giménez Tosar

QUERUBÍN- Marc Xirivella Orts

INTERNACIONAL- Jean Marc Savioz (Sembey)

RESIDENCIA- Ignacio Canchales Pérez

Fútbol femenino

FEMENINO A-Laura Gutiérrez Navarro “Guti”

FEMENINO B- Ainhoa Estévez Bascuñán

FEMENINO C-Ángela Forth Albiñana

FEMENINO D-Clara Ferrer Gallego

CADETE A-Laura Contreras Ruiz

CADETE B-Andrea Moreno Molina

INFANTIL C-Claudia Bermejo Gasent

ALEVÍN A-Laia Navarro Cloquell

ALEVÍN D-Daniela Rodríguez López

ALEVÍN E-Carolina Selles Doménech

BENJAMÍN D-Paula Gandía Gil

Balonmano Marni

SENIOR MASCULINO A-Daniel Martínez

SENIOR MASCULINO B-David Cortés

SENIOR MASCULINO C-Rubén Navarro

SENIOR FEMENINO-Ana Jiménez

JUVENIL MASCULINO A-Carles Marín

JUVENIL MASCULINO B-Andreu Fernández

JUVENIL FEMENINO-Teresa López

CADETE MASCULINO A-Fernando Martínez

CADETE MASCULINO B-Alejandro Rocher

CADETE FEMENINO A-Juliette Julve

CADETE FEMENINO B-Silvia Eslava

INFANTIL MASCULINO A-Joan Pérez

INFANTIL MASCULINO B-Guillem López

INFANTIL MASCULINO C-Oliver de la Cruz

INFANTIL FEMENINO A-Nerea Molina

INFANTIL FEMENINO B-Berja Jordá

ALEVÍN MASCULINO-Ian Prieto

ALEVÍN FEMENINO-Laura Olmeda

BENJAMÍN MASCULINO-Darío Pérez

BENJAMÍN FEMENINO-Lucía Herráez

Fútbol Sala

PRIMER EQUIPO-Alfonso Prieto Echebarría

FILIAL- Pablo Márquez Gómez

JUVENIL NACIONAL- Sergio Escolà Fenollar

JUVENIL 1ª REGIONAL- Alejandro Rodrigo Belda

CADETE A- Francisco Ferrandis Gallach

CADETE B- Teo Flores Verdés

FEMENINO- Lucía Gómez Monzó

INFANTIL A- Raúl Company Martínez

INFANTIL B- Gonzalo Pérez Millet

ALEVÍN A- Marcos Almerich Ferrer

ALEVÍN B- Javier Cuadros García

ALEVÍN C- Adrián Gozálvez Lozano

BENJAMÍN A- Ignacio Romero Elorza

BENJAMÍN B- Alejandro López Serrano

BENJAMÍN C- Quique Almerich Ferrer

Fundación Cent Anys y resto de secciones

EDI ADULTOS- Guillermo Gran Miñana

EDI INICIACIÓN – David Gil Grado

LEVANTE PC – Víctor Rodríguez Domínguez

TENIS DE MESA – Susana Ortega Velazquez


Noticia

Ja a la venda l'Àlbum de Cromos Oficial de la Fundació del Levante UD amb tots els seus esportistes

La Fundació del Levante UD Cent Anys ha posat en marxa una nova iniciativa que servirà per a donar visibilitat als esportistes de les seues diferents seccions i que tan bona faena porten realitzant en els últims anys. L'Àrea Social ha ideat i llançat el seu Àlbum de Cromos oficial en el qual tenen el seu protagonisme cadascun dels jugadors...