VA
Femení

Estos són els compromisos de les internacionals del Levante UD amb les seues seleccions nacionals

El Levante UD Femení compta en esta aturada de la Lliga F per compromisos internacionals amb 11 futbolistes que jugaran partits oficials amb les seues respectives seleccions. Es tracta de María Méndez (Selecció Espanyola); Silvia Lloris, Paula Tomás i Anna Torrodà (Espanya sub-23); Daniela Arques (Espanya sub-19); Andonova (Macedònia del Nord), Emma Holmgren (Suècia), Paraluta (Romania), Mayra Ramírez (Colòmbia), Antonia Silva i Gabi Nunes (el Brasil).

Els compromisos i horaris són els següents:

SELECCIÓ ESPANYOLA ABSOLUTA (UEFA Nations League)

-1 de desembre: España-Itàlia, a les 21.30 hores en Pasarón (Pontevedra).

-5 de desembre: Espanya-Suècia, a les 19.00 hores en La Rosaleda (Màlaga).

 

SELECCIÓ ESPANYOLA SUB-23 (Amistosos)

-30 de novembre: Espanya-Suècia, a les 18.00 hores en Pinatar Arena.

-4 de desembre: Anglaterra-Espanya, a les 19.00 hores en el Pirelli Stadium (Burton-on-Trent, Anglaterra).

 

SELECCIÓ ESPANYOLA SUB19 (Amistosos)

-28 de novembre: Dinamarca-Espanya, a les 19.00 hores en Pinatar Arena.

-4 de desembre: España-Suïssa, a les 11.00 hores en Pinatar Arena.

 

MACEDÒNIA DEL NORD (UEFA Women’s Nations League)

-5 de desembre: Bulgària-Macedònia del Nord, a les 16.00 hores en l'Stadion Lokomotiv Plovdiv (Plovdiv, Bulgària).

 

ROMANIA (UEFA Women’s Nations League)

-30 de novembre: Finlàndia-Romania, a les 17.45 hores en el Veritas Stadion (Turku, Finlàndia).

-5 de desembre: Romania-Croàcia, a les 19.00 hores en l'Stadionul Arcul de Triumf (Bucarest, Romania).

 

SUÈCIA (UEFA Women’s Nations League)

-1 de desembre: Suïssa-Suècia, a les 20.00 hores en el Lucern Arena (Lucerna, Suïssa).

-5 de desembre: Espanya-Suècia, a les 19.00 hores en La Rosaleda (Màlaga).

 

EL BRASIL (Amistosos)

-30 de novembre: el Brasil-Japó, a les 19.15 hores en el Neo Química Arena (Sao Paulo, el Brasil).

-3 de desembre: el Brasil-Japó, a les 15.00 hores en l'Estadi Morumbi (Sao Paulo, el Brasil).

-6 de desembre: el Brasil-Nicaragua, a les 22.00 hores en l'Estadi Fonte Lluminosa (Araraquara, Sao Paulo, el Brasil).

 

COLÒMBIA (Amistosos)

-2 de desembre: Colòmbia-Nova Zelanda, a les 22.00 hores en l'Estadi Nemesio Camacho El Campín (Bogotà, Colòmbia).

-5 de desembre: Colòmbia-Nova Zelanda, a les 21.00 hores en l'Estadi Metropolità de Techo (Bogotà, Colòmbia).